Realitní kanceláře Praha

Vítejte v Katalogu realitních kanceláří v Praze !
 
Pokud Kupujete, Prodáváte byt, dům nebo pozemek v Praze využijte služeb Realitních Kanceláří Praha .
 
Co je hypotéka, kde a jak hledat tu nejlepší z hypoték na českém poli nabídek hypotéčních úvěrů ? 

Investment-Veselý .: LUKEŠ Reality Reality JaK,s.r.o. RE/MAX Commercial Group - Robin Dvořák Happy Home Development s.r.o.

Happy Home Development s.r.o.

www: http://www.develophome.cz
E-mail: info@develophome.cz
Telefón:+42070204505
Fax:
Adresa: Koněvova 1414.patro, kncelř 404
Praha 3
130 00

Happy Home Development s.r.o.

Naše společnost Happy Home Development s.r.o. v současné době zajišťuje správu nemovitostí jak ve vlastnictví měst a obcí, tak ve vlastnictví soukromých osob i jiných právních subjektů všech velikostí (např. bytových družstev, společenství vlastníků jednotek apod.). Věnujeme se spravování nemovitostí od majitelů jednotlivých budov až po velké společnosti. Provádíme veškerý servis spojený s provozem a údržbou domů i bytů (rekonstrukce, úklid apod.).

Naší snahou je (mimo běžných služeb spojených se správou nemovitostí) nabízet klientům vždy něco navíc. V poslední době jsme se zaměřili na optimalizaci cen služeb.

Dále zajišťujeme prostřednictvím vlastních zaměstnanců zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, včetně prodeje po jednotkách dle zákona č. 72/1994 Sb. v platném znění. Pro naše klienty také provádíme inženýrskou činnost při realizaci stavebních rekonstrukcí, oprav, a v rámci nové výstavby. Na základě zadaných podmínek zajišťujeme komplexně celou realizaci staveb, tj. územní rozhodnutí, stavební povolení, veřejné soutěže na výběr projektantů a jednotlivých zhotovitelů, průběžnou kontrolu finanční a technologické kázně, kontrolu dodržování postupných termínů výstavby, přejímací řízení, kolaudační řízení, uvádění stavby do provozu, vyhodnocení stavby apod.

pronájem bytu 2 + 1 Žižkov
30.04.2018 15:49:36 | Václav Bohatý
Potřebuji sehnat pronájem bytu 2+1 nejlépe na Žižkově. Nájemné kolem 14,000 Kč, pokud je to vyšší patro - výtah. Další dohodou
602 488 881

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Reality ministerstva obrany

obrazek Až na pokraji realitní krize se česká armáda rozhoupala k prodeji svých nemovitostí, na které nejsou peníze a jsou často ve stavu jenž by potřeboval rozsháhlou investici do oprav. Více ...

Zámek na prodej

Do dražby půjde novorenesanční zámek Oltyně. Vyvolávací cena nemovitosti 25 mil Kč.

 

Více ...

Hypotéka na dřevostavby

obrazek

Dřevostavby - domy za pár týdnů ! Jste schopni vyřídit tak rychle hypotéku ?

 

Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.